scroll
Realizacje
Odpowiednie_standardy_i_kompetencje_–_fundamentem_współpracy

Odpowiednie standardy i kompetencje – fundamentem współpracy

Specyfikacja techniczna jest istotnym elementem realizacji każdego projektu. Nie ważne czy mówimy o ulotkach, backlightach, bramach reklamowych czy niestandardowych spektakularnych ekspozycjach 3D. Każdy klient i każda produkcja to szansa na wykonanie czegoś oryginalnego i zapadającego w pamięć, a rozpoczyna ten proces odpowiednie przygotowanie do realizacji zlecenia. Mamy w tym obszarze wypracowane i sprawdzone procedury oraz narzędzia.

 

Kreatywne ekologiczne materiały

Polityka środowiskowa POSperita - ekologiczne rozwiązania

Dbamy o jak najniższy ślad węglowy każdego produkowanego elementu oraz jego późniejszą łatwość utylizacji.

 

Wartości reprezentowane w strategii marki POSperita, a także wymagania względem dostawców i podwykonawców, gwarantują stałą minimalizację negatywnego wpływu kampanii na środowisko naturalne.

Polityka_środowiskowa_POSperita__–_ekologiczne_rozwiązania
ISO_9001_ISO_14001_PL-col

Nasze certyfikaty

Potwierdzeniem standardów obsługi klienta oraz dbałości o środowisko naturalne są nasze międzynarodowe certyfikacje ISO 9001, ISO 14001 oraz certyfikat polityki jakości i środowiska.

 

Zobacz również certyfikat FSC ® FCS

 

ISO 9001 to System Zarządzania Jakością mający na celu stałe podnoszenie wydajności produkcji oraz standardów obsługi klienta.

To także dbałość o innowacyjność, cyfryzację procesów oraz optymalizację kosztów. Będąc naszym partnerem biznesowym czerpiesz realne korzyści z regularnie podnoszonej jakości obsługi.

ISO 14001 to odpowiedź na potrzeby polityki zrównoważonego rozwoju. Dbałość o środowisko naturalne to już nie niszowy trend, a nasz globalny obowiązek. Minimalizacja negatywnego oddziaływania na przyrodę i otoczenie, zmniejszanie ilości odpadów, zmieszanie zużycia energii oraz transformacja źródeł pozyskiwania ciepła.

 

Działając z POSperita – działasz efektywnie i odpowiedzialnie!

Przejdź_do_bloga
Dołącz do nas
Napisz do nas
biuro@posperita.pl 
Zadzwoń do nas

+48 662 183 980

Logistyka 

+48 604 784 300