scroll
Realizacje

Materiały POS dynamizujące sprzedaż

Firma POSperita jako producent materiałów POS skutecznie pomaga dynamizować sprzedaż i wzmacniać lojalność marek naszych klientów w ramach kampanii trade marketingowych. Sukces naszych działań oparty jest na innowacji, zrównoważonym rozwoju, marketingu doświadczeń oraz łączeniu ze sobą nieoczywistych technologii. Obsługujemy zarówno małe lokalne polskie firmy, jak i światowych liderów sprzedaży.

 

Posiadamy dobrze zorganizowane zaplecze produkcyjne, własną drukarnię i logistykę. Wypracowane przez wiele lat know-how pozwala nam szybko reagować na zróżnicowane potrzeby klientów.

3-layers

POSperita. Wysoka jakość poparta zwycięstwami w konkursach

Nasz profesjonalizm, produktywność i kreatywność w tworzeniu nowych rozwiązań zostały wielokrotnie docenione w ramach prestiżowego konkursu POS Stars.

Tylko w 2019 roku wygraliśmy 5 z 16 możliwych kategorii.

Kompleksowe__i_zróżnicowane_technologie

Kompleksowe i zróżnicowane technologie

Technologie druku, którymi dysponujemy pomagają nam w elastyczny sposób realizować każde zlecenie produkcyjne od naszych klientów, a to z kolei przekłada się na dobry czas produkcji i dostaw. Od klasycznych wydruków po niestandardowe i „szyte na miarę” rozwiązania.

 

Kompleksowe wsparcie sprzedaży i wyposażenie reklamowe sklepów: standy, bramy, ekspozytory, shelf-stoppery, bramy, naklejki, kosze naladowe, kostki reklamowe. Cokolwiek potrzebujesz, zrealizujemy to szybko i solidnie.

Wieloletni_partner_Pirint_&_Display

Wieloletni partner Pirint & Display

Jesteśmy kapitałowo powiązani z firma Print & Display – drukarnia wielkoformatową istniejąca na polskim rynku od ponad 20 lat. To krajowy lider w obszarze produkcji wielkoformatowej i jakości obsługi klienta. Nowoczesny park maszynowy, przygotowalnia druku, technologia cyfrowa i offsetowa oraz kompleksowe wykończenie realizowanych prac.

Przejdź do strony
Tekturaki 1

Rozwijamy nasze najmłodsze dziecko brand Tekturaki.

Markę ZABAWEK przeznaczona dla najmłodszych eko-konsumentów.

Przejdź do strony
Reklama_w_rękach_doświadczonych_specjalistów

Reklama w rękach doświadczonych specjalistów

Doświadczony dział handlowy, nasz grafik komputerowy oraz cały zespół konstrukcyjny i produkcyjny dbają o atrakcyjność oferty. Nasza firma działa na najwyższych obrotach 24/7.

Nad poprawnością każdego zlecenia czuwa grono zaangażowanych w projekty specjalistów zarówno w przestrzeni handlowej, wsparcia klienta jak i produkcyjno-operacyjnej.

Zapisz_się_do_newslettera!
Dołącz do nas
Napisz do nas
biuro@posperita.pl 
Zadzwoń do nas

+48 662 183 980

Logistyka 

+48 604 784 300