Szkoła druku

POSperita oferuje swoim klientom usługi z zakresu druku, ale także wspiera poprzez doradztwo oraz przekazywanie wiedzy na temat samego procesu druku i jego specyfiki.

Zachęcamy do zapoznania sie z naszym słownikiem i przydatną terminologią. 

Pobierz słownik w pdf

Od kilkunastu lat na terenie firmy Print&Display, a teraz także POSperity prowadzone są bezpłatne seminaria dla naszych klientów. Ich celem jest poszerzanie wiedzy z zakresu poligrafii i color managmentu. Klienci otrzymują wiedzę niezbędną w realizacji projektów, przydatną zwłaszcza w działach kreatywnych i produkcyjnych. Dowiadują się, jak poprawnie przygotowywać materiały do druku, jak minimalizować błędy w przygotowywaniu materiałów oraz dowiadują się o nowych trendach na rynku - m.in. o rosnącym zapotrzebowaiu na druk cyfrowy, o zaletach druku offsetowego, o druku na żądanie, o ciekawych efektach personalizacji w kampaniach marketingowych.

Program szkolenia dostosowujemy do zapotrzebowania Klientów. Często poruszane zagadnienia to:

- druk materiałów POS, druk wielkoformatowy - wydruki wielkoformatowe, druk uv, druk latexowy, druk offsetowy, druk na różnych podłożach m.in. druk na pcv, druk na piance, druk na foliach, druk banerów.

Prezentacje prowadzimy wyłącznie dla naszych klientów.  Terminy szkoleń  i ich zakres ustalane są indywidualnie.

Informacje:

e-mail: zapytania@posperita.pl

Formularz zgłoszeniowy


ZAMKNIJ [×]

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.