POSperita podwójnym zwycięzcą!

14.09.2017

Z radością informujemy, że display’e firmy POSperita zajęły I miejsce w dwóch kategoriach konkursu POS STARS 2017! Wyniki konkursu ogłoszono 14 września podczas Festiwalu Marketingu w Warszawie.

Profesjonalne grono jury złożone ze specjalistów z branży przyznało dwie główne nagrody kreacjom POSperity w kategoriach moto i finanse.

W pierwszej kategorii zwycięską kreacją została brama reklamowa „Podnośnik sprzedaży”, której rozmiar i efektowna forma intrygują oraz przyciągają uwagę klientów producenta akcesoriów motoryzacyjnych.

POS_Gate

W kategorii finanse uznanie jury zdobył floor stand na ulotki banku Pekao S.A. „Bezpieczne finanse – bezpieczne wakacje”, który był propozycją do kampanii produktowo-edukacyjnej banku. Do promocji akcji wybrano prostą formę display’a z ciekawą grafiką.

POS floor stand

Serdecznie dziękujemy jury za to wyróżnienie. Jest ono dla nas podkreśleniem, że rozwiązania, które proponujemy naszym klientom, sprawdzają się w wielu obszarach. Oba POSy wykonane zostały z tektury falistej, która daje nam nieograniczone możliwości kreacji, jest łatwa w transporcie i zapewnia optymalizację budżetów marketingowych naszych klientów – mówi Beata Rozbiecka Digital Marketing Manager w firmie POSperita.  

AKTUALNOŚCI

17.08.2018

Mamy dobrą wiadomość! POSperita jako jedna z nielicznych firm produkcyjnych na rynku POS-ów w Polsce uzyskała potwierdzenie, że pracuje…

WIĘCEJ
14.09.2017

Z radością informujemy, że display’e firmy POSperita zajęły I miejsce w dwóch kategoriach konkursu POS STARS 2017! Wyniki konkursu ogłoszono…

WIĘCEJ
29.05.2017

Przetestuj nasze darmowe narzędzie pomocne przy kampaniach POS!  

WIĘCEJ
06.03.2017

Niezwykle miło poinformować nam, że display, który wyprodukowaliśmy dla naszego klienta został zgłoszony jako jedna z pięciu pereł…

WIĘCEJ
08.12.2016

Drukujemy dla różnych klientów. Szczególna to przyjemność, jeśli do nas wracają i proszą o jeszcze. Jak to sam J. Owsiak ujął: „Drukujemy…

WIĘCEJ
ZAMKNIJ [×]

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.